LOADING

Type to search

Noutăți

Carla’s Dreams pornește în turneul european “Și…? Dă-i!” alături de Satoshi

Share
carla’s-dreams-porneste-in-turneul-european-“si…?-da-i!”-alaturi-de-satoshi

Fanii Carla’s Dreams vor avea ocazia să trăiască o experiență live autentică, într-un show plin de emoție, energie și conexiune reală cu publicul. Setlist-ul va include hiturile care au definit parcursul proiectului și care continuă să adune milioane de stream-uri, precum “Sub Pielea Mea”, “Te rog”, sau “Victima”.

Satoshi va deschide concertele cu vibe-ul său fresh și influențe din tech trap și chopper rap, completând atmosfera fiecărei seri.

Datele turneului european Carla’s Dreams  -“Și…? Dă-i!”:

  • 17.10.2025 – Bruxelles
  • 18.10.2025 – Padova
  • 19.10.2025 – Paris
  • 24.10.2025 – Milano
  • 26.10.2025 – Florența

Bilete la concertele din cadrul turneului “Și…? Dă-i!”

  • Biletele sunt disponibile online, la prețuri cuprinse între 35 și 65 de euro. Locurile sunt limitate.

Carla’s Dreams este unul dintre proiectele cele mai nonconformiste din industria muzicala, cu piese versatile, mesaje puternice și tematică diversă. Un proiect muzical cu milioane de fani, zeci de piese lansate, sute de milioane de vizualizari, sute de concerte, fiind unul dintre proiectele din Moldova cu cea mai mare ascensiune, reusind să cucerească publicul din România și nu numai, într-un timp relativ scurt.

Piesa “Sub pielea mea #Eroina” a devenit una dintre cele mai apreciate melodii ale trupei Carla’s Dreams, cucerind Ucraina, Rusia și ajungând pe locul 11 în Shazam la nivel mondial, cifre care depășesc performanțele unor artiști precum P!nk, Coldplay sau Florence + The Machine.

Portofoliul Carla’s Dreams include, de asemenea, seria “Nocturn”, un proiect cu 6 istorii scurte, povestite de 6 personaje în aproximativ 200 de zile. Au fost lansate 13 piese în cadrul acestei serii, printre care “Luna”, “Dependent” cu Deliric, “Anxietate” cu Antonia, alături de alte câteva mărturii și materiale.

Cel mai recent single, “Lalele”, a fost lansat în noiembrie 2024. Piesa a venit acompaniată de un  videoclip regizat de Roman Burlaca, cu un scenariu inspirat din “Dublul” lui Dostoievski. Poți urmări clipul pe InfoMusic.

 » Citește continuarea pe pagina autorului